Майже рік триває війна в Україні. Ці непрості часи болісно впливають на кожного з нас. Постійний стрес та травматичні переживання відчувають не лише учасники бойових дій, а й цивільні громадяни.
Як упоратися з цією ситуацією, як при цьому зберегти не лише життя та здоров'я, а й психіку? Відповіді на ці запитання Ви знайдете на нашому заході – 9 лютого.
Говоритимемо про найактуальніше: • Особливості психоемоційних станів під час війни; • Як правильно діяти при психотравмі; • Як подолати стрес та гостру стресову реакцію на травматичну подію; • Сучасні методи лікування посттравматичного розладу під час війни; • Психологічну допомогу постраждалим, які зазнали насильства; • Як допомогти людині при панічній атаці або в шоковому стані.
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
15:00 - 15:05
Вступне слово
Копчак О.О.
15:05 - 15:35
Проблема невропатичного болю та шляхи її вирішення в умовах сьогодення
Копчак О.О.
15:35 - 16:05
Головний біль у пацієнтів похилого віку. Оптимізація діагностики та лікування в умовах воєнного часу
Насонова Т.І.
16:05 - 16:35
Неврологічні прояви дезадаптації при стресі та деякі можливості їх профілактики і терапевтичної корекції
Морозова О.Г.
16:35 - 17:05
Корекція вегетативних та психостенічних проявів стресу у хворих на артеріальну гіпертензію похилого віку
Батушкін В.В.
17:05 - 17:35
Особливості клінічних проявів цереброваскулярних захворювань в умовах сьогодення та їх корекція
Тріщинська М.А.
17:35 - 18:05
В історичний час живемо: війна, яка змінила всіх нас. Як зберегти жагу до життя шляхом відновлення ментального здоров’я
Провідний експерт-невролог, доктор медичних наук, професор, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
СЕЛЮК ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби.
КОПЧАК ОКСАНА ОЛЕГІВНА
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
ЧАБАН ОЛЕГ СОЗОНТОВИЧ
Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, професор, доктор медичних наук, Академік Академії Наук Вищої Освіти України.
Морозова Ольга Григорівна
Д.мед.н., професор, завідувач кафедри рефлексотерапії Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Батушкін Валерій Володимирович
Завідувач кардіологічного відділення для хворих на гострий інфаркт міокарду з блоком інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №5, лікар-кардіолог, професор, доктор медичних наук.
Насонова Тетяна Іванівна
Д.мед.н., професор, профорг кафедри неврології НУОЗУ ім. П.Л. Шупика.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 21:00 11.02. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 12.02 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.