Гінекологи, сімейні лікарі, терапевти та рентгенологи
Детальніше про тему
зміст конференції
У XXI столітті стали відомі понад 300 мікроорганізмів, що мешкають у вагінальному середовищі в нормі та при патологічних процесах. Однак діагностичні можливості не завжди знаходяться в балансі з клінічною значущістю. В ході дослідження, наприклад, можна так і не виявити патоген або виявити відразу декілька, але не визначитись, який саме з них винен у запаленні. Змішаний характер, постійна зміна мікробіологічного складу, неможливість на 100% верифікувати збудник – все це ускладнює рутинну практику лікаря.
Попри прогрес у вивченні інфекцій, досі не розроблено стратегії, що гарантувала б довгостроковий успіх їх лікування. Збільшення тривалості курсів медикаментозної терапії, комбінована пероральна та вагінальна антибіотикотерапія, використання пробіотиків сприяють тимчасовому усуненню симптомів, але не завжди досягають головної мети – запобігання ризику рецидиву.
Як розібратися в тонкощах лікування гінекологічних інфекцій і уникнути помилок?
Відповіді на це та інші складні запитання ви зможете отримати приєднавшись до науково-практичної конференції, де всі грані гінекологічних інфекцій ми розглянемо детально – від діагностики до сучасних алгоритмів лікування: • Фармакологічна характеристика протимікробних препаратів, що застосовуються в гінекології; • Труднощі діагностики гінекологічних інфекцій; • Як зорієнтуватись у широкому спектрі клінічних рекомендацій та обрати необхідний алгоритм ведення для кожної конкретної пацієнтки; • Сучасні підходи до санації урогенітальної системи у жінок; • Тактика лікування хронічних рецидивних інфекцій в амбулаторній практиці.
Доктор медичних наук, професор, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, завідувач відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Літинська Юлія Миколаївна
Лікар-рентгенолог, провідний фахівець М24.
Носенко Олена Миколаївна
Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор.
Соколова Марія Глібівна
Акушер-гінеколог, завідувач жіночої консультації клініки «МІРУМ».
Акуліна Олена Олександрівна
Доцент кафедри онкології, променевої терапії, онкохірургії та паліативної допомоги ХНМУ.
Жабченко Ірина Анатоліївна
Керівник науковим відділенням патології вагітності та пологів ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н., професор.
Сосніна Вікторія Миколаївна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, головний лікар медичного центру «Інститут Планування Сім‘ї», м. Київ.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 10.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 11.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.