національна школа. психіатрія воєнного часу: реалії та можливості. зустріч 2
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
08.02.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
08.02.2024
16:00 - 18:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Психіатрія, неврологія, загальна практика - сімейна медицина, психотерапія, терапія
Детальніше
про тему
ПТСР
Посттравматичний стресовий розлад – це хронічне порушення психіки, що може розвинутися внаслідок пережитої травматичної події у будь-якої людини, але у військових та цивільних людей, які перебувають у зоні бойових дій, зі зрозумілих причин, ризиків найбільше.

Вивчення та діагностика цього стану має певні проблеми, адже ПТСР є комбінацією біологічних, психологічних та соціальних факторів.

Розлад уражає зазвичай ветеранів війни, осіб, які пережили або були свідками надзвичайної події потенційно загрозливої для життя чи гідності або для життя близьких, свідків або постраждалих від насилля, булінгу, полону та катувань, техногенної катастрофи або стихійного лиха, терористичної атаки тощо. До ПТСР може призвести навіть інформація про насилля або смерть близької людини.

Симптоми ПТСР втручаються й порушують всі сфери життя людини – міжособистісні та професійні функції, впливають на психологічні, емоційні, поведінкові, когнітивні та фізичні аспекти.

Принципи надання психологічної допомоги у кризовій стресовій ситуації можуть бути ефективними відразу після травматичної події – навіть в польових умовах, у госпітальних центрах травми, кризових центрах тощо.

Такий підхід дозволяє врятувати життя, з огляду на тісний зв’язок між військовою службою та фізичним й психічним добробутом пацієнта.

Під час нашої зустрічі будемо говорити про:
• Комплексний ПТСР;
• Міждисциплінарний підхід до ведення пацієнтів з ПТСР;
• Роль відділу соціальної підтримки ТЦК для ветеранів та військових.

Реєструйтесь! Ніхто не може бути осторонь цієї теми!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Генеральний партнер заходу

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Черненко Інна Олександрівна
    Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.