І національна школа з антидепресантів для сімейних лікарів. Зустріч 1
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
07.12.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
БЕЗ БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
07.12.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Сімейні лікарі, терапевти, неврологи та психіатри
Детальніше
про тему
Загальні відомості, міфи про антидепресанти
Депресія сьогодні дуже розповсюджена. Особливо часто вона уражає людей, які страждають на хронічні захворювання. На щастя, ці пацієнти майже завжди у полі зору сімейного лікаря, що дозволяє вчасно виявити проблему. Крім того, з появою нових безпечніших антидепресантів, лікування легких та помірно виражених депресій у більшості країн проводиться лікарями первинної ланки медичної допомоги.

Споживання антидепресантів в Україні сьогодні б’є всі рекорди, навіть коли загальний обсяг ринку ЛЗ зменшився у 2022 році на 6%, антидепресанти набрали 16%. Ця тенденція зберігається й у 2023 році – антидепресанти обігнали ринок у першому півріччі вдвічі.

Отже, таке поширення захворювання та споживання антидепресантів, вимагає від сімейних лікарів поглиблених знань як про саму хворобу, так і про її лікування, особливо чутливою є його медикаментозна частина.

Ми хочемо допомогти вам розібратися у розмаїтті ліків проти депресії та їх ефективності, тонкощах підбору індивідуалізованої фармакотерапії, застереженнях та можливих побічних ефектах.

Про все це дізнаємось від визнаного гуру психіатрії та неврології Скрипника Євгена Васильовича.

Тож, запрошуємо вас пройти навчання в рамках першої національної школи з антидепресантів для сімейних лікарів. Курс складатиметься з трьох частин.

Перша зустріч буде присвячена базовим знанням щодо антидепресантів та розвінчанню міфів про них.

Присвятимо цю зустріч таким питанням:
• Загальні відомості про антидепресанти;
• Найрозповсюдженіші міфі про антидепресанти: аргументи, що їх розвінчують;
• Як антидепресанти впливають на повсякденне функціонування людини: харчові звички, сексуальну поведінку, управління транспортом тощо;
• Як антидепресанти впливають на масу тіла людини;
• Чи формується стійка залежність від антидепресантів;
• Розберемо разом з експертом загальний алгоритм дій лікаря при призначенні антидепресантів: початок, тривалість курсу, титрування, прикриття, відміна препарату та зменшення побічних дій.

Додаткова мотивація! По закінченні курсу, всі слухачі, які пройшли навчання отримують посібник «Антидепресанти. Чи варто їх боятися?» від автора – нашого спікера Євгена Скрипника.

Реєструйтеся!

Спеціальний подарунок для учасників школи

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Генеральний партнер заходу

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Скрипник Євген Васильович
    Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-невролог, лікар-психотерапевт, лікар-експерт Національного превентивного механізму при Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Член асоціації психіатрів України.
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.