Case challenge.
Больова діабетична нейропатія
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
06.11.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
06.11.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Неврологи, ендокринологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст майстер-класу
Діабетична нейропатія – найчастіше хронічне ускладнення цукрового діабету, яке виникає у 50% пацієнтів із тривалим цукровим діабетом обох типів й значно знижує їхню якість життя через суттєве погіршення самопочуття. Патофізіологія цього стану зумовлена головним чином метаболічними та судинними факторами.

Найпоширенішою формою є больова нейропатія. З огляду на основні аспекти патофізіології болю, лікування цього стану є складним завданням. Але стратифікація ризиків та розробка індивідуальних терапевтичних програм сприяє ефективному лікуванню.

Тож, як обрати шлях лікування?
Чи достатньо патогенетичної терапії?
Чи можливо обійтися без сильних анальгетиків, антидепресантів, габапентиноїдів тощо?

Ці та інші питання разом з експертами розберемо на клінічних прикладах з реальної практики. Також обговоримо клінічну оцінку проблеми, валідність інструментів діагностики та скринінгу і рекомендації щодо персоналізованого лікування болю.

Дамо обґрунтування застосування симптоматичних лікарських засобів центральної дії та характеристику кожного класу ЛЗ. Розглянемо доказові дані щодо їх ефективності, безпечності, протипоказань, а також можливості комбінованої терапії.

Реєструйтесь!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Жердьова Надія Миколаївна
    Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Червиць Галина Костянтинівна
    Завідувач відділення неврології та реабілітації ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 08.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 09.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.