Стан здоров’я українців під час війни: проблемні питання та шляхи їх вирішення
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
06.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
06.06.2024
10:00 - 16:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Психіатрія, психотерапія, неврологія, наркологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше
про тему
зміст конференції
Травматичні події, перманентний стрес, що переживають нині українці, не зміцнюють здоров’я аж ніяк. Щоб хоч трохи зменшити негативні наслідки погіршення стану здоров’я, слід скорегувати традиційні алгоритми первинних оглядів, збору анамнезу та ведення пацієнтів.

Зараз немає другорядного, важлива кожна деталь, що може допомогти виявити патологію, яка зачаїлася або може розвинутися на тлі порушень психоемоційної сфери, способу життя (недостатність/порушення сну, харчування, адекватного фізичного навантаження тощо) або через недоступність повноцінної компенсації хронічних захворювань.

Отже, під час війни кожному лікарю доводиться бути «універсалом», аби ефективно запобігти розвиткові нових захворювання та прогресуванню наявних.

На що саме слід звертати увагу, які проблемні аспекти актуальні саме зараз – у часі війни, обговоримо з провідними українськими експертами в рамках конференції, науковим організатором якої є ГО «Українська асоціація фахівців з проблематики бойової психічної травми «Калмі» та кафедра військової психіатрії та медичної психології Української військової медичної академії. До участі у заході запрошуємо лікарів усіх спеціалізацій.

Зокрема, обговоримо наступне:
• Стан психічного здоров’я наших громадян і зокрема, військовиків;
• Порушення сну;
• Тривожні та депресивні розлади;
• Найпоширеніші порушення психічного здоров’я у військовиків;
• Питання репродуктивного здоров’я воїнів;
• Чоловіче здоров’я під час війни;
• Проблема зловживання алкоголю під час війни;
• Біль душі та ран після поранень;
• Психози та їх місце під час війни.

Реєструйтеся та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • Черненко Інна Олександрівна
  Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
 • Копчак Оксана Олегівна
  Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
 • Орос Михайло Михайлович
  Д.мед.н., професор, в.о. зав.кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського державного університету, завідувач науково-практичного відділу Інституту неврології і психології, дійсний член Британської асоціації психо-фармакологів та Американської академії неврологів, лікар-невролог-психотерапевт.
 • Селюк Ольга Вікторівна
  Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
 • КОЖИНА ГАННА МИХАЙЛІВНА
  Д.мед.н., професор, завідувачка кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи Харківського національного медичного університету.
 • ГИЧУН В’ЯЧЕСЛАВ САФРОНОВИЧ
  Д.мед.н., професор кафедри військової психіатрії та медичної психології УВМА, лікар психіатр, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
 • ТОЛМАЧОВ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  К.мед.н., Начальник клініки психіатричної «ВМКЦ Пр.», майор м/с, лікар психіатр, нарколог, судово-психіатричний експерт.
 • ДРУЗЬ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
  Заслужений лікар України, професор кафедри військової психіатрії та медичної психології УВМА, Начальник клініки психіатричної з палатами для наркологічних хворих НВМКЦ «ГВКГ», головний психіатр ЗСУ, лауреат премії Президента України в галузі науки і техніки, полковник медичної служби.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 06.06. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 08.06 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.