Стан здоров’я українців під час війни
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
06.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
06.06.2024
10:00 - 12:30
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Психіатрія, психотерапія, неврологія, наркологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • ДРУЗЬ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
  Заслужений лікар України, професор кафедри військової психіатрії та медичної психології УВМА, Начальник клініки психіатричної з палатами для наркологічних хворих НВМКЦ «ГВКГ», головний психіатр ЗСУ, лауреат премії Президента України в галузі науки і техніки, полковник медичної служби.
 • КОЖИНА ГАННА МИХАЙЛІВНА
  Д.мед.н., професор, завідувачка кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи Харківського національного медичного університету.
 • ГИЧУН В’ЯЧЕСЛАВ САФРОНОВИЧ
  Д.мед.н., професор кафедри військової психіатрії та медичної психології УВМА, лікар психіатр, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
 • ТОЛМАЧОВ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  К.мед.н., Начальник клініки психіатричної «ВМКЦ Пр.», майор м/с, лікар психіатр, нарколог, судово-психіатричний експерт.
Сертифікація
При проведенні онлайн майстер-класу зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 06.06. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 08.06 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.