Загальна практика - сімейна медицина, неврологія, психіатрія, психотерапія, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Надзвичайні ситуації створюють широке коло проблем для людей, їхніх сімей, спільнот та суспільства у цілому. На кожному з цих рівнів надзвичайні ситуації руйнують чинну систему захисту, підвищуючи ризики виникнення різноманітних нових проблем і мають тенденцію посилювати тягар наявних.
Майже всі люди, які постраждали від надзвичайних ситуацій, переживають психологічний стрес, вираженість якого в більшості випадків з часом знижується.
У кожної п’ятої людини, яка в останні 10 років пережила війну або інші збройні конфлікти, розвивається депресія, тривожний розлад, посттравматичний стресовий розлад, біполярний розлад.
Люди з тяжкими психічними порушеннями вкрай вразливі в умовах надзвичайних ситуацій і потребують доступу до психіатричної допомоги та забезпечення інших основних потреб.
Запрошуємо вас приєднатися до конференції, під час якої наші спікери – провідні експерти в цій галузі медицини, говоритимуть з аудиторією про те, як допомогти людям пережити драматичні події з найменшими втратами для ментального здоров’я, які профілактичні та лікувальні заходи найефективніші в умовах надзвичайної ситуації.
У фокусі теми: • Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка: рекомендації та принципи; • Базові психічні стани та розлади; • Проблеми психічного здоров’я в надзвичайних ситуаціях; • Психічні ускладнення внаслідок війни; • Війна і депресія: діагностика і лікування; • Посттравматичний стресовий розлад в умовах війни.
Реєструйтесь та приєднуйтесь!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
12:00 - 12:05
Вітальне слово
КОПЧАК О.О.
12:05 - 12:35
Проактивна діагностика та терапія соматизованої тревоги в загальній практиці
ХАУСТОВА О.О.
12:35 - 13:05
Що ховається за легкими та помірними когнітивними порушеннями?
КОПЧАК О.О.
13:05 - 13:35
Неврологічні та соматичні наслідки стресу та деякі напрямки їх корекції
МОРОЗОВА О.Г.
13:35 - 14:05
Практичні рекомендації по лікуванню закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку
СЕЛЮК О.В.
14:05 - 14:35
Порушення ритму серця та дестабілізація АТ: як утримати контроль в умовах сучасності?
РОМАНОВА О.М.
14:35 - 15:05
Когнітивні порушення: тактика ведення пацієнтів в сучасних умовах
ДЕЛЬВА І.І.
15:05 - 15:35
Особливості лікування стрес-асоційованих розладів у військовослужбовців в умовах повномасштабної війни
ЧЕРНЕНКО І.О.
15:35 - 16:05
Повсталий із мороку, або біль якого не існує
БУРЧИНСЬКИЙ С.Г.
16:05 - 16:35
Реактивна та соматизована депресія в загальній практиці: особливості курації
ХАУСТОВА О.О.
16:35 - 17:05
Вестибулярний нейроніт
ОРОС М.М.
17:05 - 17:35
«Призначати чи не призначати?»: психофармакотерапія стрес-індукованих розладів
КОРОСТІЙ В.І.
17:35 - 18:05
Тривожні розлади в умовах бойових дій: практичні рекомендації, як допомогти нашому пацієнту ефективно
СЕЛЮК О.В.
18:05 - 18:35
Посттравматичний стресовий розлад: алергічні прояви та тактика ведення
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Селюк Ольга Вікторівна
Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
Орос Михайло Михайлович
Д.м.н., проф., завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського державного університету, лікар-невролог.
Черненко Інна Олександрівна
Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
Бурчинський Сергій Георгійович
Кандидат медичних наук, керівник відділу та мінародних наукових програм Державної установи «Інститут геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України», Національний експерт України в галузі клінічної нейро- та психофармакології.
Дельва Ірина Іванівна
Д.м.н., професор кафедри нервових хвороб Полтавського державного медичного університету.
Морозова Ольга Григорівна
Д.мед.н., професор, зав. кафедри неврології та рефлексотерапії ННМІ (Навчально-наукового медичного інституту) НТУ (Національного технічного університету) «ХПІ» («Харківський політехнічний інститут»).
ХАУСТОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, магістр соціології управління та PR.
Романова Олена Миколаївна
Старший науковий співробітник відділу клінічної аритмології та електрофізіології ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини ім. М.Д. Стражеска».
Жердьова Надія Миколаївна
Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
КОРОСТІЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Д.мед.н., професор, психіатр, медичний психолог, професор кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи Харківського національного медичного університету, Голова правління ГО «Українська психосоціальна організація».
Чопяк Валентина Володимирівна
Д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, Заслужений професор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 08.02. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 09.02 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.