Акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія
Детальніше про тему
зміст конференції
Аномальні маткові кровотечі (АМК) у невагітних жінок репродуктивного віку можуть бути проявом різних за своєю біологічною природою розладів, симптомом багатьох гінекологічних захворювань – від міоми матки, аденоміозу, гіперпластичних процесів ендометрію, до раку шийки та тіла матки.
Універсальна класифікаційна система АМК, що заснована на принципах доказової медицини, враховує всі можливі взаємопов’язані потенційні причини, що викликають або посилюють кровотечу у конкретної жінки. Мистецтво лікаря – знайти найбільш раціональний шлях до встановлення діагнозу та вибору лікувальної тактики, не затягуючи процес на місяці та роки.
Дії акушера-гінеколога у такій непростій клінічній ситуації як АМК цілком можна вважати показником його професійної зрілості.
У наші дні вибір терапії АМК має бути диференційованим – з урахуванням стану яєчників та репродуктивних планів пацієнтки. Наукові досягнення та доказова база наявні, рішення, що обрати – за лікарями.
Запрошуємо вас, шановні лікарі, разом з експертами розглянути все різноманіття АМК, складні випадки з клінічної практики та сучасні тенденції у розв’язанні проблеми.
Зокрема, обговоримо: • Патологічні маткові кровотечі від анамнезу до лікування; • Сучасну тактику ведення пацієнтів з АМК та управління ризиками; • Гормональні та не гормональні методи лікування перименопаузальних АМК; • АМК та залізодефіцитну анемію; • Сучасні тренди в діагностиці та лікуванні АМК у жінок різного віку; • Можливості корекції рясних менструальних кровотеч.
Доктор медичних наук, професор, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, завідувач відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Регеда Світлана Іванівна
К.м.н., завідувач гінекологічного відділення «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України, заслужений лікар України.
Літинська Юлія Миколаївна
Лікар-рентгенолог, провідний фахівець М24.
Яшина Олена Григорівна
Кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, провідний спеціаліст клініки «Медіком» та Інституту планування сімʼї, м. Київ.
Таран Оксана Анатолівна
Д.мед.н., проф. кафедри акушерства та гінекології №1 ВНМУ ім. М.І.Пирогова.
Калугіна Людмила Вадимівна
Д.м.н., провідний науковий співробітник відділення ендокринної гінекології ДУ «ІПАГ ім. академіка О.М. Лук’янової НАМНУ», головний науковий співробітник відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Дубоссарська Юліанна Олександрівна
Д.мед.н., професор, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Дніпровського державного медичного університету.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 04.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 06.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.