Ендокринологи, неврологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше про тему
зміст майстер-класу
Дефіцит вітаміну В12 зустрічається набагато частіше, ніж заведено вважати. Його поширеність оцінюється сьогодні на рівні 3-16% в загальній популяції, збільшуючись до 20% серед людей похилого віку.
Вітамін В12 є незамінним водорозчинним вітаміном, необхідним для кровотворення, функціонування нервової системи, збереження цілісності слизової оболонки шлунково-кишкового тракту та регуляції багатьох життєво важливих процесів метаболізму.
Спектр порушень, які може спричинити дефіцит вітаміну В12 дуже широкий. Патологічні процеси, що виникають на його тлі торкаються практично всіх органів та систем, а характер і тяжкість клінічних проявів індивідуальні і залежать від тривалості, ступеня вираженості дефіциту та цілої низки супутніх факторів.
Водночас мусимо визнати факт недостатньої поінформованості клініцистів щодо багатьох аспектів – причини виникнення дефіциту В12, неспецифічні прояви, методи діагностики та ефективної корекції.
Пропонуємо вам багато сучасної інформації щодо актуальної проблеми дефіциту вітаміну В12, яку ви отримаєте під час зустрічі у форматі сase challenge.
Аналізуючи клінічні випадки з реальної практики, обговоримо: • Клінічне значення вітаміну В12 у практиці ендокринолога; • Дефіцит вітаміну B12 і пов’язані з ним неврологічні симптоми – уявлення про клінічну практику діагностики та лікування; • Новітні можливості корекції В12-дефіцитних станів; • Клініко-фармакологічні підходи до вибору режиму прийому та дозування ціанокобаламіну; • Алгоритм дій сімейного лікаря за виявленої наявності у пацієнта дефіциту вітаміну В12.
Використовуйте всі можливості вдосконалити свої практичні навички! Реєструйтеся!
Професор кафедри терапії Української військово-медичної академії.
Жердьова Надія Миколаївна
Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
Морозова Ольга Григорівна
Д.мед.н., професор, зав. кафедри неврології та рефлексотерапії ННМІ (Навчально-наукового медичного інституту) НТУ (Національного технічного університету) «ХПІ» («Харківський політехнічний інститут»).
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 06.12. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 07.12 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.