Case challenge.
НПЗП при остеоартриті та дорсопатіях: як обрати ефективний та безпечний препарат
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
04.09.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
04.09.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Ревматологи, сімейні лікарі, терапевти, неврологи та ортопеди-травматологи
Детальніше
про тему
зміст семінару
Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) є одними з найважливіших та найзатребуваніших лікарських засобів, що використовуються для терапії більшості ревматичних захворювань.

НПЗП широко використовуються також в інших галузях медицини, зокрема, кардіології, неврології, ортопедії, онкології тощо.

Унікальність цієї групи полягає у тому, що НПЗП поєднують протизапальні, анальгетичні, жарознижувальні та антитромботичні властивості, що чинять потужний вплив на характерні симптоми багатьох захворювань.

Однак не варто забувати про «темний бік» НПЗП – ризики розвитку побічних реакцій. Насамперед йдеться про негативний вплив на слизову шлунково-кишкового тракту, небажані реакції з боку серцево-судинної системи та нирок.

Тому актуальним залишається питання вибору найбільш безпечного й ефективного НПЗП.

Ми запрошуємо вас на семінар, де на прикладі клінічних випадків розберемо основні принципи вибору та важливі аспекти призначення НПЗП. Обговоримо також клінічні переваги застосування ліків цієї групи та методи оцінки ризиків розвитку побічних реакцій і алгоритм моніторингу для їх уникнення.

Отже, сфокусуємо увагу на питаннях:
• Правильний вибір НПЗП з урахуванням їх ефективності та можливої побічної дії;
• Як оцінити ефективність НПЗП у кожній конкретній клінічній ситуації;
• Як уникнути побічних ефектів при тривалому застосуванні НПЗП;
• Як контролювати побічну дію НПЗП та які обстеження необхідні перед їх призначенням.

Величезний бонус семінару – спікери в прямому етері нададуть відповіді на ваші запитання, що надійдуть під час трансляції!

Реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Головач Ірина Юріївна
    Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
  • Селюк Мар’яна Миколаївна
    Професор кафедри терапії Української військово-медичної академії.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 06.09. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 07.09 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.