Проблема сумісності: коморбідний пацієнт у практиці лікаря
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
04.06.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
04.06.2024
14:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ендокринологія, неврологія, гастроентерологія, кардіологія, ревматологія, акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія, хірургія
Детальніше
про тему
зміст конференції
Наявність кількох патологічних станів у формі коморбідності в одного пацієнта одночасно є радше правилом, ніж винятком у всіх групах пацієнтів.

Але й дотепер зберігається певна інтрига – випадковість це, чи закономірність?

Профілактика, лікування та управління коморбідними станами є однією з головних проблем, з якими стикається сучасна медицина. Протягом останніх кількох десятиліть ми стали свідками постійного накопичення значного обсягу знань у медицині коморбідності.

Коморбідність є важливою науковою проблемою через складність патофізіології та діагностичних класифікацій, клінічних проявів та патогенезу, первинних і вторинних патологічних процесів.

З огляду на глобальний тягар захворювань і високі вимоги до систем охорони здоров’я, пов’язані з супутніми захворюваннями, існує нагальна потреба у кращому розумінні співіснування різних захворювань. Це необхідно для розробки ефективнішої профілактики та лікування, а також покращення соціального функціонування та якості життя пацієнтів.

Лікування коморбідних розладів диктує лікареві необхідність ретельного дотримання вимог раціональної фармакотерапії, високого клінічного професіоналізму та широкого кола знань у галузі суміжних спеціальностей.

Тому, обов’язково приєднуйтесь до конференції присвяченій проблемам коморбідності.

Участь гарантує вам можливість дізнатися про:
• Погляди експертів різних спеціальностей на проблему коморбідності в лікарській практиці;
• Принципи підходу до тактики ведення коморбідних пацієнтів;
• Алгоритми менеджменту пацієнтів із коморбідною патологією з позиції доказової медицини;
• Фактори ризику неінфекційних захворювань залежно від індексу коморбідності;
• Діагностику та лікування поширених коморбідних станів;
• Чк уникнути поліпрагмазії при лікуванні коморбідних пацієнтів.

Реєструйтесь та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

 • Єгудіна Єлизавета Давидівна
  Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
 • Сапожак Інна Миколаївна
  Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
 • Жердьова Надія Миколаївна
  Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
 • Меффорд Тетяна Олександрівна
  Кандидат медичних наук, лікар-ревматолог вищої категорії, ревматолог Медичного центру «Консиліум Медікал».
 • Бондаренко Ольга Олександрівна
  Д.мед.н., професор кафедри терапії №1, медичної діагностики та гематології і трансфузіології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького.
 • ОДІНЦОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
  Доктор філософії, доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету, член Європейської Академії Неврології (ENA).
 • Регеда Світлана Іванівна
  К.м.н., завідувач гінекологічного відділення «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України, заслужений лікар України.
 • Плегуца Олександр Іларійович
  К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
 • НЕЗГОВОРОВА ГАЛИНА АНДРІЇВНА
  К.мед.н, лікар гастроентеролог-дієтолог вищої категорії Гастроклініки «Олімед» м. Київ, асистент кафедри лабораторної діагностики біологічних систем Національного університету «Києво-Могилянська Академія».
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 04.06. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 06.06 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.