Психологічна травма може перевернути світ з ніг на голову та спричинити руйнування всіх аспектів життя. Особливо це стосується травми, що пов'язана з війною. Після травматичних подій може виникнути широкий спектр сильних емоцій і реакцій, що впливають на основні переконання та стосунки людини.
Довгострокові наслідки цих травматичних переживань окрім психологічних проблем часто включають проблеми зі здоров’ям.
Медичні працівники повинні мати елементарні знання про травму та її вплив, а також про те, як дбайливо працювати з пацієнтами. Візьміть участь у нашому заході і отримайте повне розуміння об’єднуючих принципів, якими керується ефективна клінічна допомога пацієнтам з психологічною травмою.
Ви зможете: • дізнатись про розпізнавання та вирішення проблем психічного здоров’я; • зрозуміти специфіку психологічної роботи з наслідками психотравмуючих подій; • ознайомитись з методами диференціальної діагностики травми; • освоїти прийоми психологічної допомоги; • розібратись зі стратегіями та техніками посттравматичної реабілітації.
Удосконалюйте свої практичні навички разом із визнаними експертами!
нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ
Програма
Розклад конференції
17:00 - 17:05
Вступне слово
Копчак О.О.
17:05 - 17:35
Особливості діагностики, диференційної діагностики та лікування тривожних розладів
Копчак О.О.
17:35 - 17:40
Запитання-відповіді
17:40 - 18:10
Бойова психічна травма: попередження наслідків та ефективне лікування
Селюк О.В.
18:10 - 18:15
Запитання-відповіді
18:15 - 18:45
Стрес, тривога, депресія та ін., або психологічні реакції у жертв московітської агресії
Орос М.М.
18:45 - 18:50
Запитання-відповіді
18:50- 19:20
Чи можна оволодіти своїми емоціями в божевіллі війни?
Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, професор, доктор медичних наук, Академік Академії Наук Вищої Освіти України.
КОПЧАК ОКСАНА ОЛЕГІВНА
Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України».
Орос Михайло Михайлович
Д.м.н., проф., завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського державного університету, лікар-невролог.
Селюк Ольга Вікторівна
Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.
Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 21:00 04.11. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 05.11 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
зареєструватися
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.