Хронічний тазовий біль у жінок. Взаємодія суміжних спеціалістів
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
02.08.2023
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
02.08.2023
17:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
ДЛЯ КОГО
Гінекологи, ревматологи, сімейні лікарі та терапевти
Детальніше
про тему
зміст семінару
Хронічний тазовий біль (ХТБ) є багатофакторним патологічним станом. Його симптоми проявляються з різним ступенем виразності та у різноманітних поєднаннях, створюючи цим значні складності для діагностики.

На жаль, доволі часто процес діагностики та лікування пацієнтів з ХТБ позбавлений міждисциплінарного комплексного підходу.

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі, де будуть представлені сучасні погляди на проблему ХТБ у жінок. Розглянемо, як виглядає міждисциплінарний підхід до розв’язання такої медичної проблеми: які саме спеціалісти мають долучатися на різних етапах надання медичної допомоги – від діагностики, лікування, профілактики до менеджменту тривалого спостереження.

Особливу увагу спікери приділятимуть наступним темам:
• Сучасні уявлення про ХТБ як про багатофакторний патологічний стан;
• Погляд на проблему синдрому ХТБ очима акушера-гінеколога та ревматолога;
• Тонкощі виявлення першопричини та патофізіологічного типу тазового болю;
• Рекомендації, що допоможуть визначитись з принципами спільного підходу у менеджменті ХТБ у жінок.

Чекаємо на Вас! Реєструйтеся!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Сапожак Інна Миколаївна
    Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
  • Єгудіна Єлизавета Давидівна
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та вірно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 19:00 04.08. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 05.08 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.